fbpx

Яка користь овочів

Головна Сторінка » Яка користь овочів

Овочі одна з базових складових раціону людини. Необхідність вживання їх у їжу обумовлена поживним складом та енергетичною цінністю. До того ж, овочі це смачно, їх використовують у шедевральних кулінарних стравах. Овочеві культури постачальники найважливіших нутрієнтів, необхідних повноцінному функціонуванні обміну речовин. У їхньому складі незамінна клітковина, яка відповідає за здоров’я шлунково-кишкового тракту, вітаміни, мінеральні речовини все це необхідна база раціону. Всі вітаміни, необхідні для здорового життя, можна знайти в овочах.

Вирощувати культури можна самостійно навіть на невеликій ділянці землі. Для цього достатньо купити насіння овочів у надійного продавця, наприклад, в інтернет-магазині Флоріум.
Продукт незамінний у дієтичному харчуванні завдяки своїй низькій калорійності та високій користі.

Овочі продовжують молодість і зміцнюють імунітет

Антиоксиданти добре впливають на імунітет, уповільнюють процес старіння та захищають нас від захворювань. Головне різноманітний раціон, що включає широкий перелік продуктів. Важливо правильно зберігати та готувати продукт, адже, як відомо, термічна обробка та заморозка суттєво знижує харчову цінність. Фахівці стверджують, що наша потреба у цих продуктах 250 кг на рік. Вони добре засвоюються і містять необхідні вуглеводи та мінеральні солі. А також білки, органічні кислоти та ефірні олії, що позитивно впливають на травні процеси.

Вітаміни у складі різноманітні, але найчастіше ви можете покладатися на ті, що є біокаталізаторами біохімічних реакцій організму:

вітамін А (ретинол). Як відомо підтримує зір, стан волосся, шкіри та нігтів у хорошому стані та підтримує імунітет. Він необхідний для синтезу гормонів, бере участь в утворенні колагену, а це наші здорові хрящі, кістки та молодість шкіри;
вітамін В1 бере участь в енергетичному та пластичному обміні, відповідає за повноцінну роботу травної та нервової системи;
вітамін В2 сприяє переробці білків та вуглеводів. Позитивно впливає на зір та нервову систему. Підтримує здоров’я слизових покривів та шкіри. Сприяє дозріванню еритроцитів;
вітамін С бере участь у понад 300 біологічних процесах. Найчастіше його користь полягає у зміцненні імунітету;
вітамін К у великій кількості є у шпинаті, помідорах, листовому салаті. Бере участь у регуляції згортання крові, сприяє загоєнню ран.

Цікаво, що додавши овочі до м’ясних, рибних продуктів, ті краще засвоюються. А додавши до овочів рослинних чи тваринних жирів, вітаміни краще засвоюються та стимулюють процес травлення.

Збережіть поживну цінність максимально правильною термообробкою. А наскільки можна, більшість культур вживайте сирими. Добре мийте їх під проточною водою і нарізуйте великими шматками, якщо це доречно. Такий спосіб зберігає вітаміни.

Читайте так само, як правильно сіяти насіння, щоб воно легко зійшло і швидко дали врожай: https://blog.florium.ua/kak-pravilno-seyat-semena-ovoshhej-chtoby-poluchit-zdorovuyu-i-krepkuyu-rassadu/