Яких слів та вчинків уникати, щоб не накликати на себе смерть

Головна Сторінка » Яких слів та вчинків уникати, щоб не накликати на себе смерть

Наших дії, слова та звички можуть мати значний вплив на життя та долю.

У багатьох культурах існують вірування, що певні вчинки можуть притягнути біду або навіть накликати смерть.

Забобони, народні прикмети та духовні настанови попереджають про речі, які категорично не можна робити, щоб уберегти себе та своїх близьких.

Що не можна роботи
Прикидатися мертвим

У однієї поетеси в щоденниках знайшли записи: дівчинка зображала померлу, а хлопчик над нею плакав. Незабаром дівчинка справді померла. А поет Гарсіа Лорка лягав у ліжко і міркував, що саме так його ноги лежатимуть на смертному одрі. Він загинув у розквіті літ. Актори не люблять грати ролі, в яких треба вмирати. “Несправжня смерть” дає певну команду підсвідомості – ось так треба! Помри! І ця команда може призвести до трагічного фіналу.

Не можна давати свої речі для одягання покійника

Або от молодий здоровий чоловік дав зняти з себе мірку для труни – вони з померлим другом були одного зросту і комплекції. Через тиждень цей чоловік загинув в аварії. І жодного забобону в цьому немає. Несвідомо ми б не стали дозволяти знімати з себе таку мірку. Ми противимося смерті. Нам було б неприємно! А він погодився, навіть сам запропонував, глибоко в душі він готувався до відходу з життя. Приміряв смерть. А аварія могла бути пов’язана з його прихованим психологічним настроєм.

Не можна в мовленні вживати вирази

“Хочеться вмерти”, “жити не хочеться”, “я смертельно втомився!” і тому подібні, в яких звучить тема смерті та заклик до неї. У стані страшного горя чи тяжкої депресії люди так говорять – такий у них стан. Вони дійсно готові померти в цей період. Але частіше ці слова бездумно використовують у звичайному житті через сварки з близькими або втому. Не думають про їхнє значення. А потім виявляють тяжку хворобу, дивуючись, – звідки вона взялася.

Не можна бажати комусь смерті

Особливо – близькій людині в сварці. Ви помиритеся, а побажання залишиться в підсвідомості, воно може зашкодити і вам, і тому, кому ви бажали смерті. Це – запрошення смерті, на яке вона може відгукнутися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три причини, чому не можна спати ногами до дверей

Радіти чужій смерті також дуже небезпечно

Навіть якщо помер злодій. Можна відчувати почуття задоволення від того, що він більше нікому не заподіє зла, але радіти факту смерті не слід. Раз смерть приносить таке задоволення і пов’язана з позитивними емоціями, вона неодмінно зверне увагу на саму людину і прийде до неї, – так вважали в давні часи. Ми отримуємо те, що нам подобається…

Не можна проявляти надмірну увагу до всього, що пов’язано зі смертю

Часто говорити це слово, а також слово: “помер”. Недарма чутливі люди намагаються сказати так: “пішов у кращий світ”, “покинув нас”, навіть “спочив”. З повагою та делікатністю шукають заміну, використовують метафори.

Грати зі смертю не треба. Її дійсно можна накликати, активізувати програму смерті, яка є абсолютно у всіх людей. Без потреби робити і говорити деякі речі не слід, це звичайна психогігієна. Не всі процеси вивчені, але краще не переступати межу і радіти життю, і цінувати його.

Тривожні думки часто стають перешкодою на шляху до швидкого та спокійного сну.

Але є дієві методи, які допоможуть заспокоїти розум, зняти напругу і поринути у сон без зайвих переживань.