Є загрози, що ворог сьогодні готує “сюрпризи” – речник Повітряних сил ЗСУ

Головна Сторінка » Є загрози, що ворог сьогодні готує “сюрпризи” – речник Повітряних сил ЗСУ

Російська армія може завдавати ракетного удару по Україні сьогодні, 24 лютого.

Тому важливо прислухатися до сигналів повітряних тривог. У разі таких, йти в укриття. Про це повідомив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в телемарафоні “Єдині новини”, передає Gazeta.ua.

За його словами, загроза ракетних ударів зберігається.

“Тільки почалася доба, яка стала символічною для всіх. Очікуємо на провокації. Те, що ворог, можливо, захоче нам зробити певні “сюрпризи” у цей день є така загроза”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов розкрив ймовірні плани РФ на 24 лютого

Водночас зауважив, що не потрібно у паніці чекати ударів.

За совами Ігната, окупанти теж бачать, що Україна очікувала та готувалася до атак. Тому ворог може вдатися до ракетного терору в інший, більш несподіваний день.

“Протиповітряні сили України зміцніли, мають певний досвід у відбитті атак. І ще відбуваються певні підсилення та зміни у кращий бік”, додав Ігнат.

На річницю повномасштабного вторгнення Росія може завдати ракетного удару по Україні трьома хвилями. Ворог спробує знову атакувати цивільну та енергетичну інфраструктуру, заявив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

Керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони “Південь” Наталія Гуменюк також попередила: наступний масований удар по Україні може припасти на річницю початку повномасштабної війни РФ проти України ‒ 24 лютого.