Єрмак і Кулеба провели в Вашингтоні зустріч з державним секретарем США

Єрмак і Кулеба провели в Вашингтоні зустріч з державним секретарем США

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і керівник Офісу президента Андрій Єрмак обговорили з державним секретарем США Ентоні Блінкеном підготовку до візиту президента України Володимира Зеленського в США і його зустрічі 30 серпня з президентом Джо Байденом.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, сторони висловили впевненість, що переговори українського і американського лідерів зміцнять стратегічне партнерство наших держав.

Зазначається, що співрозмовники приділили увагу подальшому розвитку партнерства України та США у безпековій та військово-технічних сферах, зміцненню демократії в регіоні та економічному розвитку України, спільним зусиллям з протидії збройній агресії Росії проти України, енергетичній безпеці нашої держави та регіону.

Глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що незважаючи на тривалу російську агресію, Україна продовжує втілювати складні та системні реформи, зокрема судову.

Держсекретар підтвердив незмінну підтримку США суверенітету, територіальної цілісності України і її євроатлантичних прагнень.

Глава американської дипломатії запевнив у беззаперечній підтримці США Кримської платформи.