6 грудня українці відзначають День святого Миколая. І в цей день свої іменини святкують усі, хто носить ім’я Микола.
У християнстві ім’я Микола одне з найпоширеніших. Це ім’я носив один з найбільш шанованих українських святих Микола Чудотворець.
Gazeta.ua підготували добірку зворушливих та гарних листівок з привітаннями з Днем ангела Миколи. Пошліть усім, хто носить це ім’я у вашому оточенні.
Привітання у прозі
Колю, у ці непрості часи бажаю тобі, щоб твій ангел захищав тебе! Щастя і благополуччя та родинного тепла, і, звісно ж, мирного неба над головою!
Нехай твоє життя буде сповнене позитиву, щирості та надій. Нехай всі ці надії будуть виправдані, бажання здійснимі, а мрії здійсненні. З Днем ангела, Миколо!
З іменинами, Колю! Бажаю різноманітного, активного, яскравого життя, в якому поряд завжди будуть вірні друзі та люблячі близькі люди!
Бажаю, щоб в житті не було ніяких страхів, ніяких сумнівів, ніяких заборон. З Днем ангела, Миколо, нехай кожне “завтра” буде в сто разів краще, ніж “сьогодні”!
З іменинами, Колю, дорогий наш друже! Бажаємо міцного здоров’я, здійснення всіх бажань, досягнення всіх твоїх цілей. Нехай у твоєму житті будуть тільки радісні події, негаразди та печаль нехай обходять стороною, а удача і везіння переслідують тебе!
Значення імені Микола
Ім’я Микола походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як “переможець народів”. Це ім’я популярне у багатьох країнах
Найголовнішою його рисою можна назвати витримку та самоволодіння. Він настільки непохитний у своєму спокої, що іноді може виникнути відчуття якоїсь відстороненості, але це зовсім не так. Це один із зовнішніх проявів його аналітичного розуму. Він ніби спостерігає за всім збоку і лише іноді втручається у те, що відбувається.
Микола не любить критику в свою адресу і поради з приводу його особистого життя. Він потайливий. Також Микола безкорисливий, чесний і щирий, а це іноді загрожує важкими ситуаціями в житті. Він не любить інтриги.
Успіху в житті домагається наполегливо працюючи. Розвинене почуття гумору робить Миколи привабливим співрозмовником. До того ж він завжди доброзичливий і привітний з людьми.
Микола ніколи не здається і завжди досягає поставлених цілей, завжди намагається бути таким, як про нього думають інші люди, ніколи не говорить погано про близьких і рідних. А ще Коля обожнює допомагати іншим людям, до того ж найчастіше безоплатно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять справ, які потрібно зробити до Дня святого Миколая
Основними недоліками Миколая можна вважати впертість, самовпевненість, егоїстичність і деяку зверхність.
Сім’я для Миколи є одним із критеріїв своєї успішності, тому у дружини він намагатиметься обирати найгарнішу з оточення. Якщо жінка йому сподобалась, то довго не тягне з пропозицією руки і серця. Але у шлюбі він ревнивий та зраду не пробачає. У сімейному житті Микола не пред’являє якихось серйозних вимог до побуту, любить дітей та проводить з ними час із задоволенням.
6 грудня українці відзначають День святого Миколая. Це нова дата після переходу на новий релігійний календар ПЦУ, який відбувся торік 1 вересня. Це свято найбільше чекають діти. Саме на основі образу Миколая Чудотворця в багатьох країнах світу з’явився персонаж святий Миколай. В англомовних країнах, зокрема, в США, Великій Британії тощо, його називають Санта Клаус. Тут він приходить до дітей в ніч проти 25 грудня, тобто на Різдво.
Існує популярна історія, яка розповідає, як святий допоміг трьом сестрам. Через їхню бідність ніхто не хотів брати їх за дружин. Тому Миколай вирішив підкинути вночі їм до будинку три мішечки з золотом. Вони потрапили до шкарпеток, які сушилися над каміном. Так з’явилася європейська традиція залишати подарунки в шкарпетках.