fbpx

З-під носа окупантів: ЗСУ на Донбасі захопили сотні бронемашин РФ

З-під носа окупантів: ЗСУ на Донбасі захопили сотні бронемашин РФ

Українські захисники у боях з російських окупантів захопили приблизно 400 одиниць ворожої броньованої техніки, зокрема танків.

Багато з них сьогодні “служать” проти колишніх власників, розповів 21-лейтний командир одного з танкових підрозділів Віталій Тимощук Sky News.

Журналісти видання побували на позиціях ЗСУ, розташованих глибоко в лісі на сході України.

За словами лейтенанта, який буквально днями закінчив військову академію, п’ять із 400 російських танків і БМП захопили його підлеглі.

Зазначається, член танкового екіпажу Роман Баценко вкрав два танки з-під носа у ворога. Він розповів, що про них бійцям повідомила українська розвідка.

“Один підірвався на міні, інший працював, тож ми пішли за ними. Відчував щастя, що ми відновили наш парк. Єдиний страх прийшов пізніше, коли дізналися, що два російські танки перебувають лише за кілометр. Але вони не очікували, що ми будемо такими нахабними і викрадемо їх”, сказав Баценко.

У підрозділі визнають, що збройні сили ворога грізні та набагато краще оснащені, але в них у лісі багато бойового духу.

“Росіян можна перемогти, і нам доведеться виявити кмітливість, щоб пройти через це”, додав Тимощук.

Втрати російських окупантів в Україні на 20 червня становлять 33,8 тис. осіб. За 19 червня українські військові ліквідували 200 загарбників. Ворог з початку активної фази війни втратив також багато техніки. Зокрема, понад 1,4 тис. танків.