За брата бізнесмена Мазепи зменшили суму застави

За брата бізнесмена Мазепи зменшили суму застави

Київський апеляційний суд прийняв рішення про часткове задоволення апеляційної скарги захисту і відповідно знизив суму застави для Юрія Мазепи, брата засновника інвесткомпанії Concorde Capital Ігоря Мазепи. Застава була знижена в 9 разів, з 44,9 мільйонів гривень до 5 мільйонів, як повідомляє юридична фірма “Міллер”, що представляла інтереси Юрія Мазепи.

За словами представників прокуратури, існувала вимога про підвищення розміру застави до 500 мільйонів гривень. У рішенні від 20 січня, суддя Печерського районного суду Києва встановив заставу у розмірі 44,9 мільйонів гривень як альтернативу триманню під вартою.

Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу, засновника Concorde Capital, 18 січня під час перетину україно-польського кордону. Наступного дня, 19 січня, ДБР підтвердило затримання Мазепи. Печерський районний суд 19 січня визначив захід запобіжного заходу для інвестбанкіра у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 349 мільйонів гривень.

23 січня, Київський апеляційний суд частково задовольнив скаргу адвокатів Мазепи, зменшивши заставу до 21 мільйона гривень і продовживши його тримання під вартою до 27 лютого 2024 року. Після внесення застави у сумі 21 мільйон гривень, Мазепа був звільнений із СІЗО.