За скільки годин до сну треба їсти, щоб не набрати вагу: поради зіркової тренерки

Головна Сторінка » За скільки годин до сну треба їсти, щоб не набрати вагу: поради зіркової тренерки

Часто, щоб схуднути жінки перестають їсти після 18:00. При цьому не п’ють воду, щоб не виникало набряків.

Зіркова тренерка Аніта Луценко вважає, що вечеряти потрібно за три години до сну. Наголошує, що спати краще лягати до півночі.

“Також вважається, що їсти треба тоді, коли ти енергію не витрачаєш. Тобто якщо просто сидиш перед ТБ немає сенсу, бо нерозтрачена м’язами енергія піде в запас. Ідея не їсти після 18,19,20,21 теж гарна. Бо скорочується час, в який людина поглинає ккал. Тобто таке обмеження для себе нормальна, гарна звичка”, зазначає Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренування, яке допоможе прокачати прес всього за 9 хв

Додає, що в Україні традиційно люди наїдають основну масу ккал після 19 години.

“Вклала дітей і гайда задовольняти себе. Їжа це лінивий спосіб отримати спокій і задоволення. Складні варіанти: друзі, ігри, медитації, хобі, вечірня зарядка, читання, тощо. Це все також працює, але їжею простіше це правда. Інша справа, що це шкодить здоров’ю і вганяє часто в депресію”, пояснила Аніта.

Спортсменка каже, що нормальний час для вечері 20:00.

“Таким чином ви починаєте розуміти що треба пообідати нормально, повечеряти вчасно і не закидати все, що погано лежить після 20:00”, підсумувала вона.

Раніше Луценко розповідала, що скрабування, массаж з сухою щіткою значно покращує якість і пружність шкіри. Вона стає більш гладенька, пружна, зменшуються прояви целюліту. Робити масаж потрібно двічі на тиждень. Результат буде помітний після третьої процедури. Перш ніж робити масаж щіткою, переконайтеся, що у вас немає проблем зі шкірою. Після процедури також не повинно виникати подряпин. В кінці масажу обов’язково нанесіть зволожуючу олію, крем чи молочко.