fbpx

Загроза ракетного удару: Чорне море заполонили кораблі РФ

Головна Сторінка » Загроза ракетного удару: Чорне море заполонили кораблі РФ

В Чорному морі станом на 27 лютого перебуває шість ворожих кораблів, серед яких підводний ракетоносій.

Ворог продовжує повітряну розвідку, є великий ризик ракетних ударів, повідомило у понеділок оперативне командування “Південь”.

“Корабельне угруповання ворога в Чорному морі тримається на безпечній відстані від контрольованого Україною берега. Наразі це шість кораблів, серед яких виведений зранку підводний ракетоносій, споряджений чотирма ракетами типу “Калібр”, ідеться у повідомленні.

Аналіз активності авіації і попередніх нічних дронових атак свідчить про високу імовірність ракетних ударів, додали військові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуменюк пояснила зміну тактики Росії відносно ракетних ударів

“Калібр” ‒ це російська крилата ракета. Її перевага в тому, що летить по звивистій траєкторії, є можливість задавати їй довільний курс. Змінювати траєкторію ракета може в будь-який момент. Вона летить, огинаючи рельєф місцевості. Тобто якщо є перешкода, то вона піднімається, якщо є низина опускається. Це створює труднощі для ППО. Сучасні ракети цього типу призначені для ураження цілі з високою точністю. “Калібр” летить відносно повільно, що впливає на час перехоплення. Ця ракета за хвилину пролітає 15 кілометрів. На висоті 100 м зенітно-ракетний комплекс може побачити її в середньому на дальності 30 км.

Триває 369-та доба російського широкомасштабного вторгнення. Російська Федерація продовжує вести повномасштабну збройну агресію проти України.

Основні зусилля зосереджує на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Минулої доби наші захисники відбили 81 атаку окупантів на цих напрямках.

Generated by Feedzy