fbpx

Загроза зберігається ‒ скільки ракет Росія націлила на Україну з моря

Головна Сторінка » Загроза зберігається ‒ скільки ракет Росія націлила на Україну з моря

На ранок 19 лютого Росія вивела у Чорне море два ракетоносії: один ‒ надводний, інший ‒ підводний.

На бойовому чергуванні там зараз перебуває дев’ять російських кораблів. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

Водночас, за її словами, у ворога виснажені запаси крилатих ракет. Загальний залп з моря може складати вісім ракет. Однак, росіяни ще мають ракетоносії у пунктах базування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки “Калібрів” РФ тримає у Чорному морі після ранкової атаки

“Ми спостерігаємо невпевненість ворога у кількості ракет. Вони намагаються підвозити запаси “Калібрів” у Севастополь, оскільки їх уже не вистачає”, ‒ сказала Гуменюк.

Росія продовжує виробляти нові ракети, але швидкість поповнення запасів не надто інтенсивна.

“Ми бачили загальну оцінку експертів, що кількість “Калібрів” у них залишилась на рівні близько 20%. Це критично низький рівень запасу. Але ми розуміємо, що вони можуть використовувати якісь додаткові ракети”, ‒ наголосила Гуменюк.

Армія РФ почала запускати ракети вночі, а тепер спостерігаються поодинокі удари кількома ракетами. За словами речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, це, ймовірно, пов’язано з нестачею зброї і спробою РФ тримати українців у напрузі перед річницею повномасштабного вторгнення в Україну.

Уранці 18 лютого Росія випустила по Україні чотири крилаті ракети “Калібр”. Пуски ворог здійснив з Чорного моря. Два з чотирьох “Калібрів” збила ППО.

Generated by Feedzy