fbpx

Західні аналітики назвали втрати Росії у війні проти України

Західні аналітики назвали втрати Росії у війні проти України

З початку повномасштабної війни Росія втратила в Україні вбитими та пораненими близько 200 тис. своїх військовослужбовців.

Такі дані наводять американські та інші західні офіційні особи, повідомляє The New York Times

“Ці втрати лише за 11 місяців у вісім разів перевищують американські за два десятиліття війни в Афганістані”, йдеться у публікації.

Особливо великими втрати російської армії є у боях за Бахмут і Соледар. Однак, за даними видання, такі жертви навряд чи стануть стримуючим фактором для військових цілей диктатора Володимира Путіна. Це визнають і російські джерела.

“Війна ведеться на кшталт боротьби, з якою країна зіткнулася під час Другої світової війни, коли загинуло понад вісім млн радянських солдатів. Путін готовий до сотень тисяч жертв в Україні, хоча більша кількість жертв може підірвати його політичну підтримку”, йдеться у статті.

Російські окупанти щодня зазнають шалених втрат на війні в Україні. За добу на Бахмутському напрямку окупанти втратили 127 вбитими, 137 пораненими, повідомив речник Східного угруповання Збройних сил Сергій Череватий під час брифінгу.

РФ використовує тактику у стилі Першої світової війни. Очільник Міноборони Великої Британії Бен Воллес пояснив, чому окупанти зазнають тяжких втрат на фронті, повідомляє The Guardian.

Generated by Feedzy