fbpx

Заочно арештований син Януковича

Заочно арештований син Януковича

Вищий антикорупційний суд, розглянувши клопотання детектива НАБУ, обрав сину екс-президента України Віктора Януковича, Олександру Януковичу, запобіжний захід в вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляється в заяві пресслужби ВАКС.

“Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива НАБУ та обрав синові колишнього президента України запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Запобіжний захід було обрано за відсутності підозрюваного (in absentia)”, – випливає з повідомлення.

У разі його затримання і не пізніше ніж через 48 годин з моменту його доставки до місця кримінального провадження суд розгляне за участю підозрюваного питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміни на більш м’який запобіжний захід у встановленому законом порядку.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 205 (Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців. – Ред.), ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. – Ред.), ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.) КК України.