Затримано організаторів замовного вбивства в США

Затримано організаторів замовного вбивства в США

У Києві співробітники ДБР затримали двох чоловіків, які планували умисне вбивство громадянина Сполучених Штатів Америки, повідомляють Факти.

За даними Офісу генпрокурора, двоє чоловіків (громадянин України і США, який прибув до Києва, і його товариш) спланували вбивство. Для цього вони шукали правопорушників, які за $ 45 тис. Були готові вбити в Балтіморі американця.

Зловмисники розробили план – задум мав бути виконаним до того, як замовник повернеться в США. Таким чином чоловік хотів створити собі алібі у разі, якщо правоохоронці запідозрять його в злочині.

В ході розслідування поліцейські зібрали докази, що доводять причетність зловмисників до замовного вбивства. Після передачі грошової винагороди спільників затримали.

Чоловіків підозрюють за статтею 15 (Замах на кримінальний злочин), статті 27 (Види співучасників) та статтею 115 (Умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам може загрожувати тюремне ув’язнення на термін до 15 років або довічне позбавлення волі з можливою конфіскацією майна. Зараз правоохоронці вирішують питання про обрання запобіжного заходу для затриманих зловмисників. Досудове слідство триває.