fbpx

“Завтра можуть змовитися проти Зеленського”: – Гордон про відставку Разумкова

“Завтра можуть змовитися проти Зеленського”: – Гордон про відставку Разумкова

Після успішної роботи над відставкою спікера українського парламенту Дмитра Разумкова, депутати можуть не зупинитися і спробувати посунути з посади будь-кого. Таку думку озвучив у програмі “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” український журналіст Дмитро Гордон.

Так, за словами Гордона, зміна спікера – це внутрішня справа «Слуги народу», але в наступний раз потрібно уникати монополії однієї сили, яка може призвести до узурпації влади.

“Наступним спікером буде Стефанчук. Сьогодні зняли Разумкова, завтра можуть змовитися проти Зеленського”, – сказав журналіст.

Нагадаємо, що тиждень тому депутати від фракції “Слуга народу” приїхали на засідання в Трускавець і почали збирати підписи за відставку голови Верховної Ради Дмитро Разумкова. “За” підписалися 150 депутатів.

Чутки про відставку Разумкова з’явилися після того, як він направив законопроект “Про запобігання загроз національній безпеці, пов’язаних з надмірним впливом осіб, які мають значний економічний або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)” на розгляд Венеціанської комісії.