fbpx

Зберігаємо максимальну увагу на тому, що готують окупанти – Зеленський

Головна Сторінка » Зберігаємо максимальну увагу на тому, що готують окупанти – Зеленський

У вівторок, 7 лютого, президент України Володимир Зеленський провів кілька нарад із військовими, а також нараду з керівником розвідки Кирилом Будановим.

Глава держави наголосив, що влада зберігає максимальну увагу на тому, що готують окупанти. І на тому, що потрібно нашим воїнам, щоб ефективно протистояти агресору, причому на всіх напрямках. Про це Зеленський сказав у традиційному зверненні наприкінці 349-го дня війни, передає Gazeta.ua.

“Донеччина та схід, де найгарячіше, я про них згадую щодня в таких зверненнях. Південь звучить рідше, хоча стратегічне значення цих напрямків не менше. Але зміцнюємо державу по всьому периметру”, зазначив український лідер.

Зеленський також відзначив бійців на двох напрямках, які воюють на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зідзвонився з Ердоганом: що сказав

“І я хочу сьогодні відзначити бійців на двох напрямках наших прикордонників, які воюють на Донбасі, за щоденну хоробрість і стійкість у боях, за результати. Луганський і Харківський прикордонні загони я дякую вам, хлопці!”, подякував призидент.

Глава держави також подякував захисникам і захисницям, які забезпечують охорону півночі.

“Дякую всім нашим захисникам і захисницям, які забезпечують охорону півночі нашої держави! Суми, Чернігів, Київ, Житомирщина, Волинь. Оперативно-стратегічне угруповання “Північ”. Кожен напрямок має значення. Усі ворожі сценарії опрацьовуємо. Державу захищаємо”, підкреслив Зеленський.

Українці зараз мають берегти єдність попри будь-які особисті емоції та інтереси.

Що сильніша єдність, то більшою й швидшою буде наша перемога над країною-агресоркою Росією. Про це заявив президент Володимир Зеленський в
Telegram 7 лютого.

Допис голови держави супроводжували фото України, охопленою війною.

Generated by Feedzy