Цієї зими австралійський регіон Тасманія пропонує мандрівникам низку “незвичайних” робіт”. Таким чином намагаються розвинути зимовий туризм.
Тасманія – великий острів на південь від Австралії із досить помірним кліматом, але у червні – серпні тут панує місцева “зима”, під час якої потік туристів знижується. Оскільки пляжів повно і так по всій Австралії, острів пропонує туристам “незабутні враження” і “подорожі без оплати”, пише independent.
Відвідувачам пропонують відпочити від повсякденного життя задля незабутніх вражень і подорожей без оплати. Але всі їхні подорожі, харчування та готелі оплачуються Управлінням туризму Тасманії.
Виокремили десять унікальних вакансій, які здатні здивувати будь-кого. Зокрема, пропонують досліджувати паранормальні явища, вигулювати вомбатів, збирати устриць, бути звіздарем.
“Незалежно від того, чи прагнете ви творчої стимуляції чи відпочинку на свіжому повітрі – у компанії тварин, ремісників чи взагалі нікого – для цього є дивна робота”, – заявили в Tourism Tasmania.
Є обмеження для бажаючих
Вакансії, доступні лише для громадян Австралії, пропонують один день досвіду, але є критерій відповідності та обов’язки, які потрібно виконати.
У посадовій інструкції для вигулювача вомбатів (місцева сумчата тварина, схожа на велетеньського хом’яка) зазначено, що ви “будете допомагати підтримувати фізичне та психічне благополуччя наших вомбатів”, виводячи їх на щоденні ранкові прогулянки. Співробітники “вмовлятимуть їх встати з ліжка, щоб змусити рухатися” і “триматимуть мотивацію заохоченням і закусками”. Щоб мати право на участь, турист повинен бути “любителем тварин і природи, завзятим пішоходом і терплячою душею”.
Дослідник паранормальних явищ зможе використати “новітнє обладнання для полювання на привидів”, щоб виявити паранормальну активність у Віллоу Корт, найстарішому притулку Австралії, який постійно працює.
“Ви потрапите в палату суворого режиму для божевільних злочинців і налаштуєтеся на ознаки паранормального явища”, – йдеться в описі.
Для цього тасманійське управління з туризму хоче когось із “магнетичною особистістю” та “шостим почуттям”.
Той, хто “легко вдягає і знімає наші водонепроникні ботфорти”, може стати робітником устричного промислу – збирати, сортувати та чистити молюсків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Здорово бути живим у Колмі” – чому туристи з усього світу приїжджають у місто мертвих
Для туристів, яких турбує холод, Tourism Tasmania повідомляє, що є вакансія “кочегара сауни”, яка передбачає догляд за сауною на дровах у місці для глемпінгу (щось середнє між готелем і кемпінгом) з видом на Тасманове море.
Є також вакансії для мисливців за трюфелями та “шептунів вина”. Tourism Tasmania прагне збільшити кількість туристів за допомогою цих вакансій, оскільки вони прагнуть повернути його на допандемійний рівень.
Місто Лонг’їр є одним з найвіддаленіших та найзагадковіших на планеті. Воно розташоване на території архіпелагу Шпіцберген між Норвегією та Північним Полюсом. Це найбільший населений пункт і адміністративний центр норвезької провінції Свальбард. Там мешкає понад тисячу людей, яким заборонили вмирати та народжувати.
В зимовий період ніч може тривати до чотирьох місяців. Люди на острові проводять 155 днів без природного освітлення через своє географічне розташування. При цьому на острові не можна вмирати та народжувати дітей. Щороку столицю Шпіцбергена відвідує багато туристів.