Здатна боротись з чорною цвіллю: яку кімнатну рослину поставити у ванній кімнаті

Якщо не боротись із конденсатом, це може призвести до серйозних проблем, таких як чорна цвіль.

Вона може спричинити низку проблем зі здоров’ям людей, таких як респіраторні інфекції та астма, особливо у немовлят і маленьких дітей. Однак одна жінка знайшла геніальне рішення, пише Mirror.

Жінка придбала кімнатну рослину сансев’єрію, або як називають в народі “тещин язик”. Цей вид рослини часто прославляють за його здатність поглинати зайву вологу із повітря і таким чином, запобігати утворенню цвілі.

У сім’ї із чотирьох осіб у ванній кімнаті часто стає дуже вогко, коли всі вдома приймають душ. Оскільки ванна не має витяжки, тому залишається лише те, щоб відкрити вікно, щоб пара вийшла. Однак вона помітила, що цього недостатньо і виявила, що спори цвілі накопичуються біля стелі.

Тоді жінка поставила у ванну придбану рослину “тещин язик” і результат не забарився.

“Я не кажу, що це повністю вигнало цвіль і ми все ще повинні добре провітрювати кімнату. Однак, волога не зберігається так довго, оскільки ця рослина всмоктує все, що може. Мені подобається той факт, що немає постійних витрат, і це виглядає набагато краще, ніж великий пластиковий осушувач, який займає місце”, – пояснила жінка.

Сансев’єрія, або “тещин язик” корисні не тільки для позбавлення від конденсату, але й для хорошого сну. Вони природним чином виділяють кисень, який може допомогти очистити повітря, яким ви дихаєте.

Кімнатні рослини не тільки роблять будь-який будинок чи офіс більш затишним і паралельно очищають повітря. Рослинам вже давно приписують різні властивості і вважають, що вони мають певну енергію, яка впливає і на нас з вами.

Одна з них – Сансевієрія. Ще цю рослину називають “Тещин язик”. Вона здатна пробудити в людині винахідливість і гнучкість мислення, а ці якості допомагають швидко знаходити оптимальні рішення, що сприятиме кар’єрному зростанню.