Зеленська зачарувала стильним образом у вишиванці: фото

Головна Сторінка » Зеленська зачарувала стильним образом у вишиванці: фото

Перша леді Олена Зеленська з’явилась на публіці в патріотичному образі.

Дружина президента відвіділа виставку “Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму”. Для виходу жінка одягла чорний костюм, який складався з класничних штанів і кропжакета.

Образ доповнила вишиванкою з об’ємними рукавами й стриманим коміром. Зеленська приміряла мінімалістичні золоті сережки, розпустила волосся і зробила повсякденний макіяж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Total black і рідкісна брошка: Зеленська зустрілась з першим джентльменом Данії

“Ломикамінь – квітка, оспівана Лесею Українкою. Вона побачила цю рослину саме в улюбленому Криму, на Ай-Петрі, і увічнила рядком: “Камінь пробила вона, той камінь, що все переміг”. Мені здається, у цій історії є надзвичайний символізм. Бо такою квіткою була Леся. Пізніше її навіть називали ломикаменем української культури – за те, що розвивала прогресивні суспільні ідеї, була борчинею”, – зазначила перша леді.

Раніше Олена приїхала в Тернопіль з робочим візитом. Дружина президента відвідала місцеву обласну клінічно-психоневрологічну лікарню та центр зайнятості. Для візиту жінка підібрала вишуканий і водночас стриманий образ. Одягла класичний чорний костюм і яскраву сорочку. Аутфіт доповнила розпущеним волоссям, ніжним макіяжем і мінімалістичними прикрасами.