Зеленський детальніше розповів про робочу поїздку в Одесу: які питання обговорили

Зеленський детальніше розповів про робочу поїздку в Одесу: які питання обговорили

У середу, 31 травня, президент України Володимир Зеленський відправився з робочим візитом до Одеси.

Там він провів спеціальну й тривалу нараду щодо безпекової та соціальної ситуації в регіоні. Детальніше про візит розповів у вечірньому зверненні.

“Керівництво області, військові, правоохоронці. Область пріоритетна з усіх точок зору. Саме Одещина одна з основ безпеки всього нашого півдня, а отже, і держави. Дуже важливі результати є на Одещині у Служби безпеки України у протидії російським диверсантам”, сказав глава держави.

Зеленський також подякував нашим воїнам в Одесі за захист регіону та всієї України.

“Зокрема, відвідав шпиталь, наших поранених захисників. Побажав якнайшвидшого одужання. Мав честь вручити державні нагороди. Подякував нашим лікарям”, повідомив президент.

Зеленський також розповів, що під час наради заслухав доповідь генерала Едуарда Москальова щодо ситуації в районах відповідальності ОСУВ “Одеса”.

“Детально розібрали, як посилити оборону. Детально ж обговорили економічні питання, робочі місця, соціальне забезпечення”, наголосив український лідер.

Він також нагадав, що провів виїзне засідання Ставки.

“Постійна увага фронту. Доповіді командувачів “Хортиця”, “Таврія”, Головком. Особливі доповіді керівників ГУР та СБУ. Деталі згодом. Слава всім нашим воїнам, хто зараз у бою заради України, хто на бойових постах, на бойових завданнях. Дякую всім, хто працює заради нашої держави!”, підкреслив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський відвідав Одеську область.

Представив новопризначеного голову обласної державної адміністрації Олега Кіпера. Про це повідомив сайт президента і сторінка Зеленського у Facebook.

Президент відзначив роботу обласного управління Служби безпеки України з протидії розвідувально-підривній діяльності ворога.