Зеленський побував у Дніпрі: спілкувався з військовими та дітьми

Головна Сторінка » Зеленський побував у Дніпрі: спілкувався з військовими та дітьми

Президент Володимир Зеленський 5 лютого побував з робочою поїздкою на Дніпропетровщині.

Він, зокрема, відвідав центр підготовки, де тренуються мобільні вогневі групи ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба президента.

Зеленський ознайомився з умовами проживання та проходження служби військовослужбовцями. Йому доповіли про стан укомплектування мобільних вогневих груп. Президент також поспостерігав за процесом навчання у спеціалізованих класах мультимедійних тренажерів ПТРК “Фагот” та ПЗРК “Ігла”. А також за виконанням особовим складом мобільних вогневих груп вправ із практичних стрільб.

Окрім того, президент вручив державні нагороди військовослужбовцям регіонального управління Сил територіальної оборони “Схід” Збройних Сил України та оперативного командування “Схід” Сухопутних військ ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський міркує над звільненням начальника Генштабу ЗСУ – ЗМІ

“Хочу подякувати вам за знищення повітряних цілей ворога, за захист нашої держави, наших сімей, за захист України. Бажаю вам міцного здоров’я і тільки перемоги. Тільки вперед! Слава Україні!” – зазначив Зеленський.

Він також побував в обласному комунальному закладі освіти “Ліцей “Синергія”, де навчають суспільно-гуманітарних дисциплін і фізичної культури. Заклад є експериментальним майданчиком у межах реалізації інноваційного швейцарсько-українського освітнього проєкту “Модель здорової школи. Діємо для здоров’я”.

Президент, зокрема, побував на занятті з плавання, яке проводили в басейні закладу. Оглянув також навчальні класи, де готують наукові роботи для Малої академії наук.

Зеленський поспілкувався з учнями з різних класів, які перейшли на змішане навчання у квітні 2023 року. На уроці української мови діти прочитали свої вірші та подарували президенту малюнки з побажаннями.

“Я думаю, нам усім однаково складно. У нас усіх своя робота. Я – президент, ви навчаєтеся. Навчання – це велика й дуже важлива робота”, – сказав Зеленський.

Окрім того, в закладі президентові показали укриття, розраховане на 385 осіб. Завдяки його облаштуванню освітній процес у ліцеї здійснюється за змішаною формою у дві зміни.

4 лютого президент Володимир Зеленський прибув у Роботине Запорізької області. Відвідав розташування 65-ї окремої механізованої бригади. Зеленський поспілкувався із захисниками, подякував їм та вручив державні нагороди.

Росіяни обстрілювали населений пункт Роботине в Запорізькій області, коли там перебував президент Володимир Зеленський. Втім, драматизувати цю ситуацію не варто, адже там ведуться активні бойові дії. Про це у коментарі “РБК-Україна” розповів прессекретар президента Сергій Никифоров.