fbpx

Зеленський розповів про особливу нараду із силовиками

Зеленський розповів про особливу нараду із силовиками

Президент Володимир Зеленський провів нараду з військовими.

Це була, за словами президента, спеціальна військова зустріч, особливе коло учасників, йдеться у зверненні глави держави до українців.

“Провів також наради із сектором безпеки, з розвідкою. Оборона, посилення нашого захисту причому як від зовнішньої загрози, так і від внутрішніх загроз. Готуємо наші відповідні кроки”, – сказав Зеленський.

Учасники наради також обговорили ситуацію на лініях фронту.

“Постійно, незмінно максимум уваги ситуації на передовій. Жорстоким боям, які щодня забирають життя наших людей і щодня потребують незмінної мобілізованості нашої держави і суспільства. Це неправильно, несправедливо коли у наших бійців, які приїжджають з передової, з’являється таке відчуття, ніби для багатьох у тилу війна вже скінчилася. Для тих, хто не просто далеко від Донеччини чи Нікополя, від Салтівки, від прикордонних районів Сумщини, від Запоріжжя… А хто подумки далеко від окопів, від щоденного болю українців”, – зауважив президент.

Він наголосив, що українці не повинні забувати про те , що війна триває і йдуть реальні бойові дії.

“Зараз так само, як і рік тому, важливо, щоб якнайбільше українців допомагали захисту держави, допомагали акумуляції світової підтримки заради нашої перемоги”, – сказав Зеленський.

Українські захисники продовжують знищувати російських загарбників та ворожу техніку.

Зокрема, на Куп’янському та Лиманському напрямках за минулу добу Силами оборони України було знищено 48 окупантів, 88 поранено, ще одного українські військові взяли у полон.

Generated by Feedzy