Зеленський утворив Раду з підтримки підприємництва: хто до неї увійшов

Зеленський утворив Раду з підтримки підприємництва: хто до неї увійшов

Україна створила Раду, яка має на меті підтримку підприємництва в умовах воєнного стану. Цей консультативно-дорадчий орган при Президентові України був утворений відповідно до указу Президента Володимира Зеленського.

У складі ради значаться відомі бізнесмени та лідери індустрії, серед яких Артем Бородатюк із “Нетпік”, Олег Гороховський з monobank, Костянтин Єфименко з “Біофарма Плазма”, Тарас Кицмей з “Софтсерв”, В’ячеслав Климов з “Нова пошта”, Олександр Конотопський з Ajax Systems та Дмитро Олійник, представник Ради Федерації роботодавців України.

Рада займатиметься аналізом ситуації на ринку підприємництва в умовах воєнного стану, вивченням державної політики щодо підтримки права на підприємницьку діяльність та розробкою пропозицій щодо можливих шляхів вирішення існуючих проблем.

Крім того, Рада візьме на себе відповідальність за розгляд законопроєктів, пов’язаних із підприємництвом, пропонуватиме шляхи удосконалення законодавства України щодо діяльності господарюючих суб’єктів та буде сприяти ефективній взаємодії держави з підприємцями та їх об’єднаннями.

Ця ініціатива відповідає на недавні рішення Ради національної безпеки та оборони України, які спрямовані на забезпечення економічної безпеки та стабільності України. Президент Зеленський зазначив, що до ради ввійдуть представники відомих українських компаній та бізнесу, які працюють на благо мільйонів людей.