Зеленський відповів на заяву Папи Римского

Президент України Володимир Зеленський не прямо розкритикував слова Папи Римського про “білий прапор” та переговори з Росією.

За словами Зеленського, російські вбивці та катівні не йдуть далі Європою лише тому, що їх стримують українці й українки зі зброєю в руках та під синьо-жовтим прапором. Про це президент заявив у вечірньому зверненні.

“В Україні багато було колись білих стін будинків і церков, які зараз обпалені та розбиті російськими снарядами. І це дуже красномовно говорить, хто саме повинен зупинитись, щоб війна зупинилась. Кожен, хто захищає життя й людей, виконує найпочеснішу місію, яка тільки може бути в умовах такого антилюдського вторгнення”, – сказав Зеленський.

Він нагадав, що під час повномасштабного російського вторгнення на захист України стали люди різних конфесій. Вони підтримували боротьбу українців проти зла “і молитвою, і розмовою, і справою”. Ось така підтримка, за словами Зеленського, і означає – “церква з людьми”.

“Коли російське зло 24 лютого розпочало цю війну, усі українці стали на захист. Християни, мусульмани, юдеї всі. І я дякую кожному українському капелану, які з армією, в Силах оборони. Там, на передовій. Захищають життя й людяність. Підтримують і молитвою, і розмовою, і справою. Ось що таке церква з людьми. А не за дві з половиною тисячі кілометрів десь там займатись віртуальним посередництвом між тим, хто хоче жити, і тим, хто хоче тебе знищити”, – сказав Зеленський.

Доповнюється