Зеленський змінив начальника генштабу ЗСУ та двох командувачів

Зеленський змінив начальника генштабу ЗСУ та двох командувачів

Президент України Володимир Зеленський продовжує кадрові перестановки в Збройних силах: змінені начальник генштабу, а також командувачі десантно-штурмових військ та Операції об’єднаних сил.

Президент України Володимир Зеленський у середу, 28 липня, ухвалив рішення про зміну начальника генерального штабу Збройних сил України, командувача десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача Операції об’єднаних сил. “Президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про зміну начальника Генерального штабу Збройних сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та Командувача об’єднаних сил. Відповідно, з посад звільнені Сергій Корнійчук, Євген Мойсюк та Володимир Кравченко”, – сказано в повідомленні на сайті глави держави.

Начальником Генерального штабу ЗСУ призначений Сергій Шаптала, а командувачем об’єднаних сил – Олександр Павлюк. Відповідні укази оприлюднені на сайті президента України. “Глава держави акцентує увагу командирів усіх рівнів у Збройних Силах, керівників у сфері оборони та в секторі безпеки на необхідності активізувати виконання завдань, спрямованих на забезпечення модернізації нашої армії та стовідсоткової підготовки військовослужбовців до захисту України в умовах сучасної війни”, – зазначили в прес-службі президента.