Зеленський про кінець війни і Третю світову

Зеленський про кінець війни і Третю світову

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для телеканалу ARD висловив переконання, що росію ще можна зупинити у її агресії проти України, щоб уникнути загрози Третьої світової війни. Він вважає, що російську федерацію можна припинити як з геополітичної, так і з фінансової точки зору.

“Нам важливо вірити в себе, в народ, в Україну, в наших партнерів і в мир. Кожна війна колись закінчується”, – зазначив Зеленський, коментуючи перспективи завершення війни в 2024 році.

Зеленський також підкреслив, що Україна переживає важкий період, але висловив упевненість у тому, що росію можна зупинити і запобігти руйнуванню України, винищенню нації, глобальній міграційній кризі та початку глобального конфлікту.

За інформацією Інституту вивчення війни (ISW), будь-яке припинення вогню сприятиме лише рф, дозволяючи їй здобути час для відновлення та перегрупування своїх сил для нових наступальних операцій та зміцнення контролю над окупованими територіями України. ISW також зазначає, що максималістські цілі росії, які передбачають подальше територіальне завоювання в Україні, залишаються незмінними.

Повідомлення про готовність путіна до переговорів через закриті канали не включають можливість відмови росії від окупованих українських територій. Офіційні представники рф продовжують наголошувати на тому, що максималістські цілі путіна можуть включати анексію окупованих українських територій або додаткові територіальні завоювання.