Президент Володимир Зеленський привітав Ріші Сунака зі вступом на посаду прем’єр-міністра Великої Британії.
Зеленський висловив готовність до подальшого зміцнення українсько-британських відносин. Про це президент написав у Twitter.
“Вітаю Ріші Сунака зі вступом на посаду прем’єр-міністра Великої Британії. Бажаю успішно подолати всі виклики, які сьогодні постали перед британським суспільством і світом. Готовий разом і надалі зміцнювати українсько-британське стратегічне партнерство”, звернувся Зеленський.
Congratulations to @RishiSunak on taking office as 🇬🇧 Prime Minister! I wish you to successfully overcome all the challenges facing British society and the whole world today. I’m ready to continue strengthening the 🇺🇦-🇬🇧 strategic partnership together!
Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) October 25, 2022
Доповнюється.