Журналісти знайшли маєток, який могли будувати для Путіна

Головна Сторінка » Журналісти знайшли маєток, який могли будувати для Путіна

Мисливський маєток, який могли збудувати для президента Росії Володимира Путіна, знайшли журналісти у Фінляндії.

Вона розташована на березі озера Сайма, за 18 км від російсько-фінського кордону, пише The Insider.

На ділянці у майже 4 гектари розташовано триповерховий особняк загальною площею 850 кв. м, будівля охорони, рибальський будинок та господарський блок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який вигляд має бункер Путіна: ЗМІ показали креслення

Джерела кажуть, що особняк для Путіна побудував його знайомий з юності бізнесмен Віктор Хмарін. Путін планував приїжджати туди на полювання та рибалку.

У генеральному плані вказано, у будинку є робочий кабінет, обідня зала, винний льох, більярдна, підземний гараж, невеликий басейн, сауна та вісім туалетів. Орієнтовно маєток коштує 3 млн.

Будівництво згорнули 2017 року й не завершили.

“Зважаючи на все, нерухомість Хмарін списав у збиток. Покупця на 850-метрову триповерхову будівлю з іншими спорудами не знайшлося, оскільки володіти заміським будинком таких розмірів для фінів вважається непристойним”, йдеться у статті.

Співробітник російської служби безпеки, ФСБ, минулого року втік з РФ. Він дав рідкісну інформацію про параноїдальний спосіб життя Володимира Путіна, підтвердивши подробиці про секретну мережу поїздів, ідентичні офіси в різних містах, суворий особистий карантин і посилення протоколів безпеки.