Життя готує для вас особливу винагороду – на які два знаки чекає неймовірний сюрприз

16 листопада день ініціатив. Висувайте нові ідеї, думайте про розширення бізнесу. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Годі очікувати на слушний момент, – говорить астрологиня. Створюйте самі сприятливі умови для здійснення задуманого. Можна змінювати місце роботи, розпочинати навчання, шукати однодумців, укладати угоди. Виявляйте наполегливість. Гарний час для придбання нового обладнання. Залучайте до співробітництва нових людей. Сміливо експериментуйте. Цього дня люди важко переноситимуть самотність. Час шукати свою пару. Завітайте в гості до знайомих, сходіть на день народження чи вечірку. На Тельців і Риб чекає неймовірний сюрприз. Життя готує для вас особливу винагороду. Не залишайте поза увагою людей, яких любите. Відвідуйте літніх родичів. Вразливими будуть зуби й хребет. Не піднімайте важкого. Візит до стоматолога відкладіть до понеділка”.

Овен (21 березня 20 квітня)

Хотітиметься романтичних вражень і пригод. На пошуки пари вирушайте у своє улюблене місце. Цей вечір буде багатим на чудові знайомства.

Телець (21 квітня 20 травня)

Не ризикуйте авторитетом компанії, у якій працюєте. Відповідально ставтеся до власних обов’язків, аби не втратити довіру керівника та колег.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Перевіряйте квитанції та чеки. Не поспішайте з вибором побутової техніки, щоб незабаром не здавати її до сервісного центру. Будьте уважними за кермом та біля плити.

Рак (22 червня 22 липня)

Стережіться нав’язливих залицяльників. Через них буде більше проблем, ніж задоволення. Не дозволяйте оточуючим використовувати вас у ролі психолога. Почуватиметеся виснаженими. Ваші поради навряд чи оцінять.

Лев (23 липня 23 серпня)

Будьте обачними у крамниці та на ринку. Не поспішайте з вибором товару. Ви можете віддати велику суму за неякісну річ. Перевіряйте решту. Відмовтеся від кредиток.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Стримуйте свою агресію, заздрість, бажання будь-що заволодіти чимось. Це день спокою і мудрих рішень. Відмовтеся від зайвої порції кави. Відвідувати перукаря не варто.

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Заробітки зростають. Сміливо реалізовуйте свої плани та бажання. Намагайтеся бути не надто економними, коли обираєте подарунки для дітей і коханих.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Це день неймовірного успіху. Нашкодити собі зможуть тільки ледачі. Не варто змінювати роботу. Нова не задовольнятиме ваших потреб.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Відчуєте втому. Краще не планувати важких справ. Візьміть відпустку і проведіть час за власним хобі. Пильнуйте за словами. Спочатку думайте, потім говоріть.

Козоріг (22 грудня 20 січня)

Не купуйте коштовностей і нерухомості. Краще зберегти заощадження. Вигідно використати їх зумієте наступного року. Обережно з обіцянками, які даєте друзям, коханим і дітям. Дотриматися їх не вдасться.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Вам щаститиме у будь-якій справі. Тож не відкладайте свої плани, а беріться за роботу, за яку більше заплатять. Згадайте про старих друзів. Зателефонуйте їм, аби привітати з поповненням у родині чи днем народження.

Риби (21 лютого 20 березня)

Відкладіть на пару днів відкриття нових напрямків роботи. Вони виявляться збитковими. Не варто давати завдаток за авто чи житло. Зачекайте з покупкою до вихідних.

Астрологиня здивувала гороскопом на тиждень. Вона розповіла, на які три знаки чекають процвітання та успіх.