Зміни руху поїздів через російський удар по Хмельниччині: що робити пасажирам

Головна Сторінка » Зміни руху поїздів через російський удар по Хмельниччині: що робити пасажирам

В Укрзалізниці заявили, що жодне сполучення після російського удару по Хмельниччині не закривається.

Для всіх пасажирів розроблено рішення, як дістатися пунктів призначення. Про це повідомила пресслужба компанії.

Зокрема, запущено додаткові поїзди-шатли та автобуси для підвозу пасажирів на різних напрямках.

Зокрема, тим, хто прямуєте з Києва в напрямку Вінниці та Хмельницького, необхідно скористатися шатлом Київ ‒ Козятин ‒ Вінниця ‒ Хмельницький.

“Якщо ви прямуєте з Києва в напрямку Тернополя та Львова, то вам необхідно зробити пересадку на шатл Красне-Тернопіль-Чорний острів. Між Чорним островом та Хмельницьким очікуйте з 10:00 на безкоштовні автобусні шатли від вокзалу до вокзалу”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський удар по Хмельниччині: є приліт, поранені та численні руйнування

Пасажирам, які прямують з Вінниці, Жмеринки та Хмельницького до Києва, доступні шатли до столиці кожні дві години. Тим, хто з Вінниці та Жмеринки хоче доїхати до Львова, Ужгорода, Перемишля, доступні шатли до Козятина з пересадкою на будь-які рейси західного напрямку, які зараз прямують об’їзним шляхом через Козятин.

“Якщо ви прямуєте з Хмельницького до Львова, Ужгорода, Перемишля, очікуйте пересадку на автобус від вокзалу до станції Чорний острів, звідки кожні дві години прямуватиме шатл до станції Красне. Якщо прямуєте з Києва до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Перемишля або зворотно, то для вас зміниться час у дорозі, на решту не зважайте”, ‒ зазначають в Укрзалізниці.

Компанія також нагадує, що повернення невикористаних квитків зі компенсацією 100% можливе в будь-якій українській касі у претензійному порядку.

“Усі шатли є безкоштовними, як і посадка до альтернативних поїздів того ж напрямку, що вказаний у квитку, в разі спізнення або неможливості прибути на свій рейс. У разі додаткових питань щодо організації посадки та пересадок звертайтеся до вокзальних чергових та стюардів, які першими знатимуть інформацію та керуватимуть процесом на місцях. На всіх вокзалах працюють пункти підзарядки ваших смартфонів та відкрито всі зали очікування”, ‒ йдеться у повідомленні.

Деякі поїзди на цей час затримуються. Прогнозований час затримки потягів:

№119 Запоріжжя Львів +5 годин;

№85 Запоріжжя Львів +5 годин;

№139 Київ Кам’янець-Подільський +8:40 годин;

№38/36 Ужгород, Перемишль Одеса +12 годин;

№770 Тернопіль Київ +6 годин;

№716 Перемишль Київ +7 годин.

Через російські обстріли Хмельниччини вранці 13 травня у регіоні тимчасово обмежено рух поїздів. Частина потягів вимушено прямуватиме об’їзним шляхом, повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Спочатку повідомляли про суттєву затримку щонайменше п’яти рейсів.