Зрадник готував ракетні удари РФ по нафтобазах і аеродромах

Служба безпеки затримала ще одного російського агента, який діяв на півночі України.

Агент ФСБ готував ракетні удари по нафтобазах та аеродромах ЗСУ, повідомила 8 липня пресслужба СБУ.

“Зловмисник готував ракетні удари по підрозділах ЗСУ та об’єктах паливно-енергетичного комплексу у Київській та Чернігівській областях. Серед основних цілей ворога були військові аеродроми та підрозділи ППО, а також нафтопереробні заводи, паливні склади та ключові енергогенеруючі підприємства. Щоб отримати координати об’єктів, фігурант об’їжджав місцевість і приховано фіксував потрібні йому локації на камеру свого телефону”, – сказано в повідомленні.

Отримані відомості він передавав кадровому співробітнику управління ФСБ по Москві та Московській області.

Служба безпеки задокументувала кожен крок злочинних дій ворожого агента та затримала його, коли фігурант проводив дорозвідку поблизу локації українських військ на Київщині.

Також СБУ провела додаткові заходи для убезпечення стратегічно важливих об’єктів України.

За даними кіберфахівців Служби безпеки, фігурант потрапив у поле зору агресора через антиукраїнські коментарі, які публікував на прокремлівських каналах.

Слідчі повідомили затриманому про підозру. Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Контррозвідка Служби безпеки затримала агентурну групу ФСБ, яка діяла на Хмельниччині. До складу ворожого осередку входила депутатка місцевої ради та двоє її дітей: 42-річний син і донька, якій виповнилося 37 років. За вказівкою російської спецслужби агенти намагалися виявити пункти базування та маршрути руху мобільних вогневих груп ППО, які обороняють регіон.