Зрадник готував ракетний удар по залізничних ешелонах ЗСУ

Служба безпеки затримала російського інформатора, який готував ракетний удар по залізничній інфраструктурі Кіровоградщини.

За допомогою вебкамери він хотів скоригувати ракети по залізничних ешелонах ЗСУ, повідомила 10 травня пресслужба СБУ.

“Ворожим коригувальником виявився мешканець Кропивницького. Для виконання завдання він намагався встановити вебкамеру поблизу одного з мостів, щоб зафіксувати графіки переміщення військових ешелонів. У разі виявлення рухомих складів ЗСУ фігурант мав у режимі онлайн передати їхні координати агресору для підготовки прицільного удару по залізничній гілці”, – звітує відомство.

Таким чином ворог сподівався порушити постачання української зброї та боєприпасів на передову східного та південного фронтів.

Співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали російського інформатора на гарячому, коли він намагався встановити вебкамеру поблизу колії. Під час обшуку у зловмисника виявили мобільний телефон, на який він планував підв’язати відеопристрій, щоб відслідковувати рух ешелонів.

Наразі слідчі СБУ повідомили йому про підозру. Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми.

На Дніпропетровщині затримали посадовця Укрзалізниці, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ. Контррозвідка Служби безпеки провела спецоперацію у Дніпрі, в результаті якої затримала ще одного агента ФСБ. Ним виявився посадовець однієї із вузлових станцій Укрзалізниці.