ЗСУ поповнили бригаду “хороших русских”: озвучили нові втрати окупантів

Home Новини звідусіль ЗСУ поповнили бригаду “хороших русских”: озвучили нові втрати окупантів

Збройні сили України минулої доби ліквідували ще 310 окупантів.

Усього з початку повномасштабного вторгнення втрати Росії становлять 93 390 військових, повідомляє Генштаб ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ ліквідували офіцера МНС РФ, який виконував “гуманітарну місію”. Хто ще в “бригаді 200”

Орієнтовні загальні бойові втрати противника станом на 9 грудня:

особового складу – близько 93 390 (+310) осіб ліквідовано,
танків – 2937 (+0) од.,
бойових броньованих машин – 5912 (+1) од.,
артилерійських систем – 1926 (+1) од.,
РСЗВ – 395 (+0) од.,
засоби ППО – 211 (+0) од.,
літаків – 281 (+0) од.,
вертольотів – 264 (+0) од.,
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1603 (+0),
крилаті ракети – 592 (+0),
кораблі/катери – 16 (+0) од.,
автомобільної техніки та автоцистерн – 4531 (+3) од.,
спеціальна техніка – 164 (+0).

За листопад українські захисники знищили 16 970 російських солдатів. Це найбільша кількість за місяць упродовж усієї повномасштабної війни, повідомили в Міноборони.

21 вересня російське міноборони вперше за багато часу озвучило свої втрати в Україні після початку повномасштабної війни. За словами голови відомства Сергія Шойгу, вони становлять майже 6 тис. військових. Водночас Шойгу нафантазував, що Україна у війні втратила понад 100 тис. людей убитими й пораненими.