fbpx

ЗСУ результативно відпрацювали по блокпостах ворога в районі Нової Каховки

Сили оборони України працюють над тим, щоб відтіснити російських окупантів від річки Дніпро в Херсонській області.

Станом на сьогодні Дніпро став фактичною лінією фронту. Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Вона зазначила, що в даний час Дніпро став фактичною лінією фронту, і на деяких ділянках тут відстань між українськими і російськими позиціями становить близько кілометра.

“Тому і обстріли досить щільні, близькі і можливі. Ми працюємо над тим, щоб знищувати їхні запаси, зосередження техніки, щоб їм просто нічого було застосовувати, нічим обстрілювати, і щоб відсунути їх”, заявила Гуменюк.

За її словами, поставки далекобійної зброї від партнерів могли б значно допомогти в реалізації цього завдання. Але навіть зараз окупантам дуже некомфортно на лівому березі українські бійці змушують росіян постійно маневрувати, шукати більш спокійні місця.

“Ми результативно працюємо за їхніми спостережними постами, які вони залишають безпосередньо на березі, щоб бачити, що готують сили оборони”, зазначила вона.

Гуменюк повідомила, що за минулу ніч ЗСУ результативно відпрацювали по блокпостах ворога в районі Нової Каховки.

“Там же накрили бліндаж з особовим складом і спостережний пост неподалік. А ще знищили близько 50 окупантів, 30 з них 200-ті, а 23 поранені”, розповіла Гуменюк.

Українські Збройні сили тримають оборону на всіх ділянках фронту.

Тим часом російські загарбники не припиняють спроб наступу на різних напрямках та зазнають величезних втрат, особливо, біля Кремінної на Луганщині та Запорізькій області. Про це свідчать свіжі карти бойових дій, опубліковані Інститутом вивчення війни (ISW).

На півдні російські війська роблять спроби наступати у Запорізькій області. Українська розвідка оприлюднила перехоплену розмову російського військового. Він каже, що 120 солдатів російського 503 мотострілецького полку намагалися провести розвідку під Щербаками неподалік Токмака. Але влучним ударом ЗСУ усі вони знешкоджені.

Generated by Feedzy