Зсуви ґрунту та затоплені дороги: Баварія і Саксонія потерпають через зливи й повені

Зсуви ґрунту та затоплені дороги: Баварія і Саксонія потерпають через зливи й повені

Тривалі та сильні зливи призвели до повеней, підтоплень і зсувів ґрунту в окремих районах Баварії та Саксонії.

Про це стало відомо з повідомлення DW.

Зазначається, що влада федеральних земель Саксонії та Баварії повідомила про підтоплення та повені внаслідок тривалих і рясних злив. У Саксонській Швейцарії зливи призвели до того, що станом на ранок неділі, 18 липня, в деяких місцях добовий рівень опадів становив понад 100 літрів на один квадратний метр.

Стрімкий підйом рівня води в річках і водоймах відрізав від світу низку населених пунктів. Найбільше постраждали Нойштадт, Зебніц, Бад-Шандау, Райнгардтсдорф-Шена і Геріш. Місцева влада закликала громадян не намагатися потрапити самотужки в затоплені підвали й гаражі. Тим часом експерти застерігають, що небезпека повеней у цих регіонах тільки посилиться.

Водночас у баварському окрузі Берхтесгаден Ланд оголошено надзвичайну ситуацію у зв’язку з повінню. Зафіксовано багато зсувів ґрунту, затоплено багато ділянок доріг, пожежна служба перевантажена через виклики громадян.

Особливо сильно від повеней постраждали міста Берхтесгаден і Бішофсвізен. Мешканців деяких будинків вже евакували. Населення закликали залишити підвали та уникати тих вулиць, де фіксують стрімкі потоки води.