fbpx

Головний “м’ясник Маріуполя” провалив логістику

Головний “м’ясник Маріуполя” провалив логістику

У четвер, 27 квітня, соцмережі, пов’язані з військовими Росії, повідомили, що генерал-полковник Михайло Мізінцев був звільнений з посади заступника міністра оборони РФ. Він очолював військову логістику і перебував на цій посаді лише вісім місяців, повідомив Міністерство оборони Великої Британії у Twitter 2 травня.

За даними розвідки країни, звільнення Мізінцева не було підтверджено відразу. Однак чутки про майбутнє військового свідчать про те, що проблеми з логістикою все ще є основою проблемою армії РФ в Україні, зауважили експерти.

Згідно з британською розвідкою, Росія не має достатньої кількості боєприпасів для досягнення успіху в наступі. Нестача боєприпасів, в свою чергу, призводить до внутрішніх розбіжностей, особливо між Міністерством оборони та приватною військовою компанією “Вагнер”.

У заяві йдеться: “Росія продовжує надавати найвищий пріоритет мобілізації своєї оборонної промисловості, але вона все ще не в змозі задовольнити потреби військового часу. Тим часом російські політичні лідери наполягають на успіху на полі бою, а російські фахівці з логістики застрягли посередині”.

Михайло Мізінцев відповідав за матеріально-технічне забезпечення армії. Його призначили на посаду заступника міністра оборони Росії в вересні 2022 року

Generated by Feedzy