З’явився інсайд, чому Порошенка не випустили за кордон

Головна Сторінка » З’явився інсайд, чому Порошенка не випустили за кордон

Народного депутата Петра Порошенка не випустили за кордон через те, що він збирався зустрітися із прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Про це з посиланням на джерело у керівництві країни повідомили NV.

“За даними співрозмовника видання, ця можлива таємна зустріч стала однією з причин скасування відрядження Порошенка керівництвом парламенту”, – пишуть.

На вищих щаблях влади, як пояснило джерело, вважають, що зустріч Порошенка та угорського прем’єра могла б лише нашкодити відносинам України та Угорщини, які зараз перебувають у кризі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина роздратувала Брюссель. Її позицію порівняли з російською матрьошкою

У пресслужбі партії Порошенка “Європейська солідарність” заявили, що її депутатів систематично не випускають на міжнародні заходи.

Заявили, що у Порошенка є “можливість допомогти, використовуючи власний особистий позитивний досвід та контакти”.

Співголова фракції “ЄС” у Верховній Раді Ірина Геращенко заявила у коментарі, що пов’язує блокування виїзду Порошенка за кордон виключно з тим, що той належить до депутатів “Євросолідарності”.

Сказала, що це не перший випадок блокування виїзду Порошенка за межі України.

Геращенко також заявила, що представники фракції збираються звертатися до Державного бюро розслідувань через блокування їхніх відряджень.

1 грудня зранку Порошенко заявив, що йому не дозволили виїхати за кордон попри підписане головою Верховної Ради розпорядження про відрядження. Сказав, що у нього заплановані десятки зустрічей у Польщі і Сполучених Штатах Америки. Адвокати нардепа заявили, що подадуть судові позови.

Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що Порошенкові відмовили у виїзді через скасування відрядження.

Відрядження скасували після отримання листа з грифом “Для службового користування”, сказав перший віцеспікер Олександр Корнієнко.