У НАТО не хочуть коментувати російський обстріл – ЗМІ

Home Новини звідусіль У НАТО не хочуть коментувати російський обстріл – ЗМІ

У НАТО утримуються від коментарів щодо можливого порушення повітряного простору Румунії російською ракетою “Калібр”.

У Бухаресті цей епізод не підтвердили, передає New York Times.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія б’є ракетами по кордону України із державами НАТО Ігнат

Але дії РФ засудили у Молдові. Міністерство закордонних справ викликало російського посла.

“Ми рішуче відкидаємо недавні недружні дії та заяви щодо Республіки Молдова, що абсолютно неприйнятно для нашого народу”, зауважив речник МЗС Молдови Даніель Вода.

Уранці 10 лютого країна-терорист Росія почала завдавати масованого ракетного удару по Україні 14-го від початку великої війни.

Росіяни атакували ракетами Х-101, Х-555 та “Калібр”. Запустили їх трьома хвилями зі стратегічної авіації та кораблів у Чорному морі. З 71 запущеної ракети силам ППО вдалося збити 61.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та президент Володимир Зеленський заявили, що дві ракети перетнули повітряний простір Молдови та Румунії. Молдова це підтвердила, а Румунія член НАТО спростувала.