Назвали найкорисніший мед

Головна Сторінка » Назвали найкорисніший мед

Коли постає вибір який купити мед, то краще віддати перевагу сирому меду.

Його можна придбати на пасіках у фермерів або у магазинах здорової їжі, пише СlevelandClinic

Американські лікарі радять використовувати сирий органічний мед без консервантів, доданого цукру або будь-яких інших добавок.

Обробка меду може вбити деякі корисні поживні речовини та антиоксиданти.

Американська асоціація серця каже, що чоловікам варто споживати не більше дев’яти чайних ложок меду на день, а жінкам шість чайних ложок для запобігання серцевих захворювань.

У світі існує понад 300 видів меду. Але є декілька максимально корисних, які можна купити в Україні.

Акація

Акацієвий мед отримують з квітів акацієвого дерева. Акація світлий м’який мед. Смак солодкий з відтінком ванілі.

Липа

Липовий мед отримують з жовтувато-білих квітів липи. Липовий мед світло-золотистого кольору. Має м’який маслянистий післясмак з відтінком лайма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримська медова пахлава: тонкощі рецепту, про які треба знати

Шавлія

Шавлієвий мед отримують з пурпурових квіток мускатної шавлії. Шавлієвий мед дуже світлий, майже прозорий. Він майже не кристалізується, а смак дещо схожий на жувальну гумку.

Гречка

Гречаний мед один із поширених в Україні. Його отримують з білих або рожевих квітів гречки. Гречаний мед багатий антиоксидантами. Його смак солодовий з легкою гірчинкою.

Мед часто використовують при запальних захворюваннях дихальних шляхів та шлунково-кишкового тракту. Заспокоює нервову систему.

Виготовити мед-підробку непросто, як і відчути її важко. Фаль­сифікатори розбавляють його патокою, сиропом, просто цу­кром. Відрізнити справжній мед від підробки іноді складно навіть фахівцеві, що вже казати про простих споживачів. Але все ж таки існують деякі ознаки, які дозволяють вибрати натуральний мед.

Справжній зрілий мед не псується. Зверніть увагу на консистенцію продукту. Якщо мед кристалізу­ється, то це свідчить про його натуральність – він мутніє, світлішає і стає густим. Відбувається це в різні терміни, все залежить від сорту меду і умов зберігання.