В Авдіївці росіяни зайняли лікарню та парк – DeepState

Росіяни зайняли Авдіївську залізничну лікарню і міський парк.

Ворог також просунувся на територію Авдіївського заводу металевих конструкцій, в районі Ласточкиного та Невельського. Про це повідомив у Telegram український військово-аналітичний ресурс DeepState.

“Росіяни продовжують великою кількістю піхоти тиснути з усіх сторін на позиції українських військових”, констатують у DeepState.

Раніше командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” бригадний генерал Олександр Тарнавський повідомив, що українські військові продовжують стримувати армію РФ, яка намагається протиснути оборону в Авдіївці. У межах міста відбуваються важкі бої. Зі зруйнованих позицій воїни ЗСУ виходять маневром і закріплюються на нових рубежах. Окупанти б′ють бомбами та артилерією і в такий спосіб “стирають місто з лиця землі”.

16 лютого Тарнавський повідомив про рішення відійти з позиції “Зеніт” на південно-східній околиці Авдіївки. Рішення відійти ухвалили задля збереження особового складу і покращення оперативної обстановки, сказав генерал.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 27 атак російських окупаційних військ у районі Авдіївки і дві атаки поблизу Первомайського і Невельського Донецької області, повідомив ввечері Генеральний штаб Збройних сил України.