57-ма окрема мотопіхотна бригада ЗСУ назвала брехнею допис, який розлетівся мережею

Опубліковане одним із військовослужбовців у соціальній мережі повідомлення щодо стану оборонних споруд не відповідає дійсності.

Про це заявила 57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка Збройних сил України.

“Військовослужбовець 57 окремої мотопіхотної бригади імені Костя Гордієнка, на власній сторінці в соціальній мережі оприлюднив інформацію, щодо стану оборонних споруд на одній із ділянок фронту, яка не відповідає дійсності”, – сказали.

“Даний пост – це його власне бачення ситуації, не входить в компетенцію військовослужбовця та не відображає офіційну позицію бригади”, – заявили.

“Прохання не підігравати ворогу в інформаційному полі та звертатися тільки до офіційних каналів комунікації за верифікованою інформацією”, – звернулася 57-ма бригада ЗСУ.

Минулої неділі, 12 травня, з’явилося повідомлення на Facebook-сторінці Дениса Ярославського, який написав про Вовчанськ і заявив, що ніби-то “першої лінії фортифікацій та мін не було” і що на кордоні “мали стояти бетонні укріплення в мінус 3 поверхи”. Потім цей допис “ходив” мережею.

Фортифікаційні споруди у Вовчанську Харківської області побудували. Однак, споруджувати їх було складно через постійні російські ворожі обстріли, сказав начальник міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.

На Харківщині, як і на інших прифронтових територіях, фортифікаційне обладнання оборонних рубежів здійснюється ешелоновано. А заяви про можливості побудови триповерхових бетонних споруд під постійним вогнем росіян є абсурдними та знецінюють втрати цивільного персоналу та особового складу підрозділів, що здійснюють обладнання оборонних рубежів, сказав голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони, бригадний генерал Олександр Яковець.