fbpx

Арахамію хочуть відсторонити від роботи в Раді

Як повідомляє видання Час “Ч”, народна депутатка, співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко закликала відсторонити голову фракції “Слуга народу” Давида Арахамію від п’яти пленарних засідань за сексистські і дискримінаційні висловлювання.Відповідне депутатське звернення уже передали до регламентного комітету, повідомила Геращенко у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арахамія дорогою до Ради потрапив у “затор” з антивакцинаторів і слухав прокльони

“Під час брифінгу в приміщенні ВР він заявив, що “українське суспільство не готове сприйняти жінку – міністра оборони”. Це не перший випадок печерного сексизму з вуст обличчя монобільшості . Як і не перший випадок дискримінаційних висловлювань на адресу українців. Раніше Давид Арахамія дозволив собі заявити, що “корупція- в ДНК я українців”. Мені навіть важко уявити , як би подібні сентенції від спікера партії влади сприйняли б, наприклад в США, Німеччині чи Ізраїлі, якби хтось посмів подібне сказати про американців, німців чи євреїв”, – каже Геращенко.

Давид Арахамія не коментував поки цю вимогу народної депутатки.

5 листопада у Верховній Раді голосуввали питання відсторонення депутатки від “Європейської солідарності” Ірини Геращенко. Причиною стало те, що понад два роки тому Геращенко під час свого виступу назвала “Слуг народу” зеленими чоловічками.

Проте парламентарям забракло голосів. “За” відсторонення депутатки від “ЄС” проголосували 190 депутатів при необхідному мінімумі 226.

Джерело: Час “Ч” .