Атакували п’ять надводних дронів – перехопили розмову окупантів про потоплення “Сергія Котова”

Головне управління розвідки Міноборони перехопило розмову російських окупантів про знищення корабля “Сергій Котов”.

Деталі описав командир 184 бригади кораблів охорони водного району у Новоросійську, у чиєму підпорядкуванні перебував патрульний корабель.

“Зрозуміло, що вже всі ви все це знаєте. Наша трагічна подія нічна, відповідно о 00:50 безекіпажними катерами в кількості п’яти одиниць, був атакований малий патрульний корабель “Котов”, який разом з нами несе бойове чергування з протиповітряної оборони, І знаходиться він, відповідно, у мене на управлінні”, – каже він.

Корабель атакували п’ять надводних дронів. З ними боролися 40 хв.

“Тому, що за 40 хвилин до цього там була інформація, що у районі “Котова” п’ять БЕКів. Там і вертоліт був, сам корабель, бл*ть з озброєнням, АК-176630″, – додав командир.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України офіційно підтвердили знищення у ніч на 5 березня російського корабля “Сергій Котов”. Судно атакував спецпідрозділ ГУР Group 13.

Внаслідок удару морськими дронами Magura V5 російський корабель проєкту 22160 “Сергій Котов” зазнав пошкоджень корми, правого та лівого бортів. В українській розвідці кажуть, що відновленню судно не підлягає.