“Аталанта” без Малиновського не змогла зупинити “Інтер”

Головна Сторінка » “Аталанта” без Малиновського не змогла зупинити “Інтер”

У центральному матчі 22-го туру чемпіонату “Аталанта” та “Інтер” не виявили переможця – 0:0.

У першому таймі команди створили мінімум небезпечних моментів біля воріт. Після перерви рахунок на табло не змінився. Як результат, нічия 0:0.

Півзахисник “Аталанти” Руслан Малиновський не потрапив до заявки. Гравець збірної України склав позитивний тест на коронавірус.

Безпрограшна серія Інтера у Серії А налічує вже 13 матчів. Востаннє команда Сімоне Індзагі поступалася “Лаціо” 16 жовтня.

“Інтер” лідирує у чемпіонаті Італії, випереджаючи “Мілан” на два очки. “Аталанта” посідає четверту позицію.

У наступному турі Серії А 22 січня “Інтер” удома прийме “Венецію”, а “Аталанта” на виїзді зіграє проти “Лаціо”.