Бахмутський напрямок: Маляр сказала про нову фазу оборони

Головна Сторінка » Бахмутський напрямок: Маляр сказала про нову фазу оборони

На Авдіївському, Мар’їнському, Лиманському напрямках російські окупанти провалити спроби просування.

На Бахмутському більшу частину міста ворог контролює. Збройні сили України не дозволили росіянам просунутися далі Бахмута. Зараз відбувається нова фаза оборони цього напрямку. Про це сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі “24 канал”, повідомляє Gazeta.ua.

“За рахунок того, що почалося просування наших військ по флангах довкола Бахмута, ворог з наступальної позиції фактично перейшов в оборонну”, сказала Маляр.

Росіяни намагаються провести заміну військ виводять “вагнерівців і намагаються завозити регулярні війська, десантно-штурмові загони.

“Але наші Збройні сили, за рахунок того, що займать панівні висоти, дуже сильно ускладнюють процес заміни військ для ворога”, розповіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупантів у лісі вистежили з неба продовження на відео

З одного боку, інтенисивність наступальних дій окупантів на Бахмутському напрямку знизилась. Але збільшилась інтенсивність обстрілів, сказала Маляр.

“Якщо порівнювати по цифрах, то кількість цих обстрілів фактично виходить на той рівень, який був під час найзапекліших боїв за Бахмут. Ворог зараз там здійснює потужний артилерійський обстріл. Фактично маємо іншу фазу оборони Бахмутського напрямку”, повідомила.

Сказала про певне затишшя.

“Не треба думати, що так ситуація і залишиться. Вона, безумовно, буде змінюватися. Збройні сили здійснюють певний комплекс дій, щоб посилити позиції”, заявила Маляр.

“По більшості напрямків ворогу не вдавалося здійснити просування вглиб території”, сказала заступниця міністра.

Вчора Сили оборони відбили 22 ворожі атаки. На Бахмутському напрямку окупанти наступальних дій не проводили, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За 462 дні українські воїни знищили 207 910 окупантів, 7472 броньовані машини ворога, 3802 танки, 313 літаків і 298 гелікоптерів.