Британія виділить Україні 25 млн доларів для допомоги з постачанням продовольства

Британія виділить Україні 25 млн доларів для допомоги з постачанням продовольства

У рамках дводенного візиту міністр закордонних справ Великої Британії має намір провести ряд зустрічей з високопоставленими посадовцями, включаючи державного секретаря США Ентоні Блінкена, главу МЗС України Дмитра Кулебу та Білла Гейтса. Головні теми обговорення – розробка нових підходів у співпраці та рішення актуальних конфліктів.

Британський міністр також має намір підтвердити підтримку України під час діалогу з Дмитром Кулебою, акцентуючи на важливості консолідованої підтримки, яка буде сприяти стабільному і успішному майбутньому України, а також перемозі у війні.

Велика Британія залишається непохитним союзником України Міністр Камерон заявив, що Велика Британія продовжить твердо стояти на боці України, допомагаючи їй не тільки перемогти, але й вийти з конфлікту як міцна, суверенна та незалежна держава.

“Україна бореться за принципи, які захищають безпеку нас усіх. Тому Велика Британія вже надала Україні фінансову підтримку майже на 12 мільярдів фунтів стерлінгів (близько 15,2 мільярдів доларів). Ми готові підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно для досягнення її перемоги”, – підкреслив він.

Нові інвестиції у відновлення України Під час візиту міністра закордонних справ України також відбулося обговорення нових інвестицій в Україну від Британського інституту фінансування розвитку. Інститут анонсував перші вкладення на суму 25 мільйонів доларів, спрямовані на підтримку інтеграції України в світову економіку.