Буде більше зброї: у Зеленського розповіли про підготовку до великого наступу РФ

Буде більше зброї: у Зеленського розповіли про підготовку до великого наступу РФ

У Генеральному штабі ЗСУ аналізують інформацію розвідки щодо планів РФ розпочати великий наступ на початку літа.

Україна має програми протидії цьому, тобто укріплення оборони. Про це в інтерв’ю 24 Каналу розповів радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

За його словами, в Україні будуються фортифікації, є додаткові мобілізаційні, тренінгові та рекрутингові заходи. Окрім того, протягом найближчих тижнів Україна отримуватиме суттєво більше зброї. Це вплине на ситуацію на лінії фронту.

“Щойно у нас буде збільшена кількість протиракетної оборони та авіаційного компонента, тоді трошки інший вигляд матиме вся ця концентрація, яку робить Росія”, – сказав Подоляк.

Він підкреслив, що окупанти хочуть розширити обсяг окупованих територій.

“Чи зможуть вони це зробити? Навряд чи. Чи треба враховувати, що вони проводять відповідні кількісні концентрації? Безумовно. Уся розвідінформація, яку пан Буданов обережно проговорив без якихось зайвих деталізацій, дозволяє з нашими партнерами обговорити, скільки потрібно зброї для того, щоб це все знищити”, – зазначив Подоляк.

Російські загарбники не припиняють атакувати українські позиції в районі Часового Яру. Намагаються прорвати оборону на інших напрямках фронту.

Загалом протягом минулої доби на фронті відбулося 86 бойових зіткнень. Про це вранці 19 квітня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.