fbpx

Чи допоможуть США повернути Україні Крим: Салліван двічі ухилився від відповіді

Радник президента США Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван ухилився від прямої відповіді на питання про підтримку наміру України повернути анексований Російською Федерацією Крим.

У день спротиву окупації Криму, 26 лютого, Салліван заявив, що не збирається вдаватися в гіпотетичні питання. Про це повідомляє CNN.

“Що зрештою станеться з Кримом у контексті цієї війни та врегулювання цієї війни це те, що мають визначити українці за підтримки США. Але я просто не збираюся вдаватися в гіпотетичні питання. Тому що ми сьогодні маємо справу з контрнаступом на сході, на півдні, і нам потрібно дати їм інструменти для боротьби. І ми це робимо”, підкреслив Салліван.

Відповідаючи на пряме запитання, чи допоможуть США повернути Україні Крим, Салліван знову повторив, що зараз найважливіше це надати Україні інструменти для повернення території на півдні та сході.

“Війна непередбачувана”, додав Салліван.

Партизани встановили український прапор в окупованому Севастополі. Національний стяг з’явився над арками на Графській пристані 24 лютого, в річницю повномасштабного вторгнення Росії.

Збройні сили України можуть звільнити анексований Крим швидше, ніж Донбас. Деокупувати півострів оперативно-тактично можна достатньо швидко при виконанні певних умов. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Generated by Feedzy