fbpx

Чи здатна Росія відкрити другий фронт з Придністров’я ‒ у ЗСУ оцінили ймовірність

Головна Сторінка » Чи здатна Росія відкрити другий фронт з Придністров’я ‒ у ЗСУ оцінили ймовірність

Провокації росіян на кордоні з Молдовою не виключені.

Але нині особливої активності ворога на придністровській ділянці кордону не спостерігається. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

За її словами, українські Сили оборони на кордоні з невизнаним Придністров’ям адекватно реагуватимуть на ймовірні загрози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молдова відреагувала на заяви РФ про “українські провокації” біля невизнаного Придністров’я

“Ми говоримо про вірогідну активність диверсійно-розвідувальних груп, або якихось провокацій типу обстрілу державного кордону ‒ вони не виключені. Ми пильно спостерігаємо. Зараз активності з того боку кордону не спостерігається”, ‒ сказала Гуменюк.

Вона також розповіла, що зосереджені у Придністров’ї російські війська не є силою, яка здатна відкрити другий фронт.

“Їм все одно буде потрібна підтримка, а географічно вони її отримати не можуть. Саме тому ми спостерігаємо за тим, що зараз працюють більше інформаційно-психологічні операції в Молдові. Там намагаються розхитувати соціально-політичний устрій”, ‒ наголосила Гуменюк.

Російська влада посилює інформаційні провокації, щоб відвернути увагу від відсутності своїх здобутків на полі бою.

РФ також намагається у такий спосіб уповільнити надання західних танків й іншої допомоги перед очікуваним українським контрнаступом. Про це у новому зведенні повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Generated by Feedzy