fbpx

Данілов назвав співвідношення втрат України та РФ в боях за Бахмут

Данілов назвав співвідношення втрат України та РФ в боях за Бахмут

В Бахмуті зараз важко. Українські військові продовжують знищувати ворога.

Ворожі війська втрачають у сім разів більше живої сили за українців, розповів секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону, інформує Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки містян досі живуть у нескореному Бахмуті

Втрати військ РФ розглядалися на засіданні Ставки 2 березня. Зокрема, дивилися і безпосередньо на ті дані, що стосуються Бахмута, прокоментував він

“Так, там складно і важко, але майте на увазі, що наші хлопці і дівчата кожного дня їх там сотнями відправляють туди, куди вони мають відправлятися, з урахуванням того, що вони сюди вдерлися нас вбивати. Зараз ми їх вбиваємо. І ось цей, скажімо так, перерахунок 1 до 7 на нашу користь”, наголосив Данілов.

Захопити Бахмут російські окупанти намагаються вже сім місяців. Бої за це місто розпочалися в серпні торік. Упродовж двох останніх місяців росіяни намагаються Бахмут оточити. За час запеклих боїв ворог перетворив Бахмут фактично на руїни. Обстрілює його ракетами, авіацією та артилерією.

Українським захисникам для оборони Бахмута відправили підкріплення, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Рішення утримувати Бахмут є суто військовим, а не політичним. Сили ворога переважають українські за кількістю, але зазнають більших втрат, додала Маляр.

Generated by Feedzy