Данілов прокоментував спосіб звільнення Криму

Головна Сторінка » Данілов прокоментував спосіб звільнення Криму

Україна буде звільняти окупований Росією Крим у такий спосіб, який буде вважати за необхідне.

Може бути потреба використати силу, сказав секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі “Радіо Свобода”.

“Мені складно казати, чи без бою вони будуть щось віддавати. Можу єдине сказати, що при необхідності ми будемо звільняти в такий спосіб, який будемо вважати за необхідне на час ухвалення тих чи інших рішень. І якщо буде потреба в тому, щоб ми там використали трошечки інші засоби, вони обов’язково будуть використовуватися, і ні в кого ми питати з цього приводу дозволу не збираємося. Це наша земля, і наше завдання її звільнити”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Севастополі знову гучно гримнуло ЗМІ

Данілов прокоментував вибухи, про які повідомляють з окупованого півострова.

“Господь милостивий до нашої країни, він періодично відправляє сигнали рашистам, зараз саме так треба говорити, що їм треба звідти забиратися. І ці сигнали йдуть у відповідний спосіб. Думаю, що ті люди, які мають трошечки розуму, мають розуміння, що треба якомога швидше забиратися з півострова”, сказав секретар РНБО.

Міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю The Atlantic сказав, що Україна звільнить Крим без бою. Суто військовий контрнаступ не розглядається. У Києві говорять про військово-політичне звільнення Криму.